Renginių organizavimas
Orientacinės varžybos
pirmyn

NUOTYKINĖS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Esame profesionalūs žaidimų kūrėjai ir organizatoriai. Susisiekite su mumis ir garantuojame, kad liksite nustebinti!

Kaip žaisti?

Varžybų metu dalyviai turi surasti paslėptas užduotis ir jas išspręsti. Apie užduočių vietas dalyviai sužino internetu prisijungę prie specialaus internetinio puslapio, ten gauna užuominas arba nuorodas, žemėlapius. Suradę reikiamą vietą, sprendžia užduotis ir gavę teisingą atsakymą keliauja toliau.

Kur žaisti?

Orientacinės varžybos gali vykti mieste, užmiestyje, sodyboje, Jūsų biure ar kitoje pasirinktoje vietoje. Mes kuriame įsimintiną ir atradimų kupiną nuotykį! Jūsų pilkosios ląstelės tikrai turės darbo ir taip neleisime rutinai įsivyrauti jūsų kasdieniniame gyvenime! : )

Kaip viskas vyks?

Mes pasirūpiname Jūsų varžybomis nuo A iki Z: padedame išgryninti varžybų idėją, išrenkame varžybų vietas, paruošiame užduotis ir reikalingą įrangą, pritaikome užduotis prie pasirinktos tematikos/simbolikos, paaiškiname taisykles ir įteikiame prizus!

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI
PRAMOGOS ĮMONĖMS

„Geriausias būdas susidraugauti ir gerai praleisti laiką su kolegomis“ (Monika P., SEB bankas)

Orientacinės mieste pėsčiomis

Nuotykių ir azarto kupinos akimirkos visiems.

Orientacinis žaidimas automobiliais

Parmogos be jokių teritorijos apribojimų.

Renginys sodyboje

Vienas iš populiariausių komandos formavimo ir švenčių renginių.

Fotomedžioklė

Smagus renginys lavinantis fantaziją ir kūrybingumą.

Žaidimai patalpoje

Detektyvas, Protų mūšiai ar Vaidmenų žaidimai? Rinkitės.

Neradote, ko ieškojote?

Unikalus renginys, ruošiamas būtent Jūsų šventei.

TAIP PAT MES RENGIAME IR ORIENTACINIUS ŽAIDIMUS BERNVAKARIAMS, MERGVAKARIAMS, VESTUVĖMS, GIMTADIENIAMS IR KITOMIS ŠVENTĖMS:
ORIENTACINES.EU

Klientai ir atsiliepimai

Mumis pasitiki:

 • PepsiCo

  Per tą azartą pamiršome ir fotografuoti, nors prieš tai galvojau visų paprašyti daryti nuotraukas! Apibendrinant, tai gera pramoga - azartiška, įtraukianti. Didelis AČIŪ 4T kolektyvui!

 • Ernst & Young

  Kartu su bendradarbiais savaitgalį praleidome sodyboje ir žaidėme orientacines varžybas. Sužinojome, kad esame tikri draugai ir, nors negavome pirmos vietos, gavome puikių įspūdžių ir daug smagių akimirkų. Labai norėsime sužaisti dar, išbandyti savo jėgas kitose trasose.

 • Kalnapilis

  Metų pabaigoje žaidėme Kalėdines varžybas. Tai buvo nuostabus žaidimas. Mums visiems tikrai patiko. Labai smagiai pasilakstėme ir likome patenkinti. Ačiū už gerą organizavimą!

 • Sony Ericsson

  Iš skirtingų miestų suvažiavus vadovams, žaidėme "fotomedžioklę". Žaidimas buvo nuostabus. Labai tiko svečiams iš užsienio, nes per trumpą laiką susipažino su vietinėmis Vilniaus "įžymybėmis". 10 balų su "riebiu" pliusu!

Apie mus

4T(Keturi T) – tai aktyvių, mėgstančių turiningai leisti laiką kuriant orientacines varžybas, jaunų žmonių komanda.
Sukaupta patirtis leido paversti hobį profesionalia veikla.
Šiuo metu kuriame pažintines bei pramogines orientacines varžybas įvairioms įmonių ir privačių klientų progoms.


11 šalių
virš 40 miestų

su visu sąrašu vietų, kuriose galime pasiūlyti jau paruoštą žaidima, susipažinkite čia

Mūsų darbas yra mūsų hobis

laisvalaikį leidžiame kurdami ir žaisdami ekstremalius orientacinius žaidimus, dalyvaujame įvairiuose renginiuose. Todėl galime Jums pasiūlyti įdomiausias mįsles!

Nuo 2008 metų
surengėme virš 1000 žaidimų

taip, daugiau nei po 100 žaidimų per metus! Turime daug patirties ir daug partnerių. Ir daugiau nei 35000 laimingų žaidėjų!.

Mūsų:


TIKSLAS – aktyvūs, žingeidūs ir patenkinti mūsų klientai.
MISIJA – įkvėpti visuomenę aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį gryname ore bei suteikti jiems tokią galimybę siūlant pažintinių, skatinančių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą, inovatyvių orientacinių varžybų paslaugas visoje Europoje.
VIZIJA – būti žinomais ir prieinamiems orientacinio miesto pažinimo lyderiais visoje Europoje ir už jos ribų.


VERTYBĖS:

Mes esame drąsūs, kūrybiški ir meistriški.


• DRĄSA – mes esame supratingi klientų poreikiams ir atviri jų siūlymams. Naujos idėjos, dideli projektai, skatina mus priimti ir realizuoti bet kokį klientų siūlomą iššūkį ieškant bei taikant išskirtinius sprendimus orientacinių varžybų organizavimui visoje Europoje.
• KŪRYBIŠKUMAS – mes esame novatoriški ir teikiame individualiai pritaikytus unikalius sprendimus klientų užsakomoms progoms. Kiekvienas naujas nestandartinis užsakymas skatina mus „išeiti iš rėmų“ bei tobulėti.
• MEISTRIŠKUMAS – mes mėgaujamės tuo, ką darome, todėl darome tai sąžiningai ir kruopščiai, ugdydami savo meistriškumą. Bendravimą su klientais grindžiame atvirumu ir abipusiu pasitikėjimu, todėl, bendradarbiavimo dėka, mūsų paslaugos atitinka klientų poreikius ir lūkesčius.


KARJERA:

Mes visada esame atviri naujoms pažintims ir bendradarbiavimo galimybėms, tad jeigu Tu esi aktyvus, žingeidus, kūrybiškas, moki planuoti laiką ir organizuoti savo darbą, nebijai bendravimo telefonu ir su didelėmis žmonių grupėmis, tuomet laukiame tavo gyvenimo aprašymo bei motivacinio laiško prisijungti prie mūsų mažos, bet stiprios komandos, el. paštu cv@4t.lt.

PASITEIRAUTI APIE ŽAIDIMĄ

Paskambinkite mums +370 641 46309

arba palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis per artimiausias 24 valandas:

Sutinku gauti rinkodaros pranešimus iš NUKC "Prosperis" ir patvirtinu, kad NUKC "PROSPERIS" gali rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje privatumo politikoje

Prosperis, NUKC, Lvovo g. 68a. Vilnius